Vergeleken op 2026-10-22

1Click vs Product Upload

Product Upload (ProductUpload.ai) importeert producten van Amazon, AliExpress, Alibaba, Etsy, eBay, Shein, Taobao en bijna elke website, met titels, beschrijvingen en vertalingen door AI. Hieronder zie je per functie hoe Product Upload zich verhoudt tot 1Click, ook waar Product Upload de betere keuze is.

4.1 uit 8 reviews in de Shopify App Store
Importpagina van 1Click: een geplakte collectie-URL, bronvaluta USD en 9 van de 12 gevonden producten geselecteerd

In één oogopslag

De korte versie

Kies 1Click als…

  • Half zo duur voor 100 imports: $4.99 per maand tegenover $9.99 per maand
  • Onbeperkt importeren voor $14.99 per maand, terwijl je bij Product Upload voor $29.99 per maand 1000 imports krijgt
  • Kopieer hele collecties uit je andere Shopify-winkels
  • Prijsfactor met afronding op .99 bij elke import

Kies Product Upload als…

Je importeert van andere sites dan Amazon, AliExpress en eBay, of je wilt de app met de meeste reviews.

Functie voor functie

1Click vs Product Upload: volledige vergelijking

1Click vs Product Upload
Functie1ClickProduct Upload
Gratis abonnement3 imports5 imports
100 imports$4.99 per maand$9.99 per maand
300 imports$14.99 per maand (onbeperkt)$14.99 per maand
1000+ imports$14.99 per maand (onbeperkt)$29.99 per maand voor 1000
BronnenAmazon, AliExpress, eBay, Shopify-winkels die je beheertAmazon, AliExpress, Alibaba, Etsy, eBay, Shein, Taobao, elke URL
Herschrijven en vertalen met AIElk abonnementElk abonnement
Prijsfactor + afronding op .99JaPrijsregels
Beoordeling in de Shopify App Store4.1 (8 reviews)5.0 (52 reviews)

Wij maken 1Click. De gegevens van Product Upload komen van de eigen App Store-pagina of website, hieronder gelinkt.

Laatst gecontroleerd: 2026-10-22, via de Shopify App Store-pagina of website van elke app. Prijzen en functies veranderen, dus check de site van elke aanbieder voordat je kiest. Bronnen: apps.shopify.com/product-upload, productupload.co, apps.shopify.com/1clickproduct

FAQ

1Click vs Product Upload: veelgestelde vragen

Kom je er niet uit? Mail naar contact@ecomfusion.net.

Is er een goedkoper alternatief voor Product Upload?

1Click kost $4.99 per maand voor 100 imports en $14.99 per maand voor onbeperkt importeren. Op de pagina van Product Upload staat $9.99 per maand voor 100, $14.99 voor 300 en $29.99 voor 1000.

Heeft Product Upload een gratis abonnement?

Ja. Op de pagina in de Shopify App Store staat een gratis abonnement met 5 imports. Het gratis abonnement van 1Click heeft er 3.

Probeer het zelf, gratis

3 gratis imports met herschrijven met AI en valuta omrekenen. Betaalde abonnementen vanaf $4.99 per maand.