Bijgewerkt op 2026-10-29

AutoDS alternatief voor Shopify

AutoDS is een platform om dropshipping te automatiseren. Het importeert producten van leveranciers zoals AliExpress, Amazon, Shein en Walmart en beheert bestellingen, waarbij automatisch bestellen mogelijk is. De hogere abonnementen bewaken de prijzen en voorraad van leveranciers.

4.1 uit 8 reviews in de Shopify App Store
Titel en beschrijving van een zonnebril van een leverancier, voor en na het herschrijven met AI in 1Click

Eerlijk is eerlijk

Waar AutoDS goed in is

  • Orderbeheer in elk abonnement, met automatisch bestellen (op autods.com verkocht als add-on)
  • Price & Stock Monitor (vanaf Starter 500)
  • 1000+ leveranciers, plus print on demand en productinkoop
  • Beheer van meerdere winkels, tot 3 winkels in Advanced 1K
  • 4.6 uit 1346 reviews

Waarom overstappen

Waarom ondernemers een AutoDS alternatief zoeken

  • Je importeert alleen producten en hebt geen orderafhandeling of bewaking nodig
  • Je wilt een gratis abonnement, geen proefperiode van 3 dagen
  • Voor $4.99 per maand krijg je 100 imports per maand; het goedkoopste abonnement van AutoDS kost $26.90 per maand met een importer voor 200 producten
  • Je wilt importeren uit Shopify-winkels die je beheert, of eBay-advertenties, die op de Shopify-pagina van AutoDS niet als bron worden genoemd
  • Je wilt herschrijven met AI in jouw toon en taal, met opgeschoonde leverancierstekst en een prijsfactor met afronding op .99
Instellingen van 1Click voor schrijfstijl, taal van de content, opschonen van leverancierstekst en een prijsfactor van 1.8 met afronding op .99
Toon, taal, opschonen en prijsregels

Shortlist

AutoDS alternatieven vergeleken

AutoDS alternatieven vergeleken
AppGeschikt voorGratis abonnementInstapprijsHerschrijven met AI
1ClickHerschrijven met AI in elk abonnement, kopiëren tussen je winkelsJa, 3 imports$4.99/maand (100 imports)Elk abonnement
AutoDSDropshippers die orderbeheer willen, met optioneel automatisch bestellen, en bewaking van prijzen en voorraadNee (gratis proefperiode van 3 dagen)Vanaf $26.90 per maand (importer voor 200 producten)AI-generator voor titels en beschrijvingen
DSersDropshippen via AliExpress met automatische orderafhandelingJa (Basic)Gratis; Advanced $19.90 per maandAI-tools voor inkoop en leveranciers
ImportifyVeel leveranciersbronnen plus afhandeling van AliExpress-bestellingenNee (proefperiode van 1 dag)$14.95 per maand; AI vanaf $27.95 per maandVanaf $27.95 per maand (Premium)
PokyImporteren van veel platforms voor de laagste prijs per maandNee (proefperiode van 2 dagen)$2.95 per maand, onbeperkt importerenVertalen en verbeteren met ChatGPT

Wij maken 1Click. De gegevens van andere apps komen van hun eigen App Store-pagina of website.

Laatst gecontroleerd: 2026-10-29, via de Shopify App Store-pagina of website van elke app. Prijzen en functies veranderen, dus check de site van elke aanbieder voordat je kiest. Bronnen: apps.shopify.com/autods, autods.com/pricing/, apps.shopify.com/1clickproduct

Functie voor functie

1Click vs AutoDS: volledige vergelijking

1Click vs AutoDS: volledige vergelijking
Functie1ClickAutoDS
HoofdtaakProducten importeren en herschrijvenPlatform om dropshipping te automatiseren
Gratis abonnementJa, 3 importsNee, gratis proefperiode van 3 dagen
Instapabonnement$4.99 per maand, 100 imports per maand$26.90 per maand, importer voor 200 producten
Duurste vermelde abonnement$14.99 per maand, onbeperkt importeren$66.90 per maand (Advanced 1K)
BronnenAmazon, AliExpress, eBay, Shopify-winkels die je beheertAliExpress, Amazon, Shein, Walmart en andere leveranciers
OrderbeheerNeeJa (automatisch bestellen is een add-on)
Bewaking van prijzen en voorraadNeeJa, vanaf Starter 500
Herschrijven met AIElk abonnementAI-generator voor titels en beschrijvingen
Prijsfactor + afronding op .99JaCheck het huidige abonnement
Beoordeling in de Shopify App Store4.1 (8 reviews)4.6 (1346 reviews)

Laatst gecontroleerd: 2026-10-29, via de Shopify App Store-pagina of website van elke app. Prijzen en functies veranderen, dus check de site van elke aanbieder voordat je kiest. Bronnen: apps.shopify.com/autods, autods.com/pricing/, apps.shopify.com/1clickproduct

FAQ

AutoDS alternatief: veelgestelde vragen

Kom je er niet uit? Mail naar contact@ecomfusion.net.

Is er een gratis alternatief voor AutoDS?

Ja. 1Click heeft een gratis abonnement met in totaal 3 productimports. Het verloopt niet, en herschrijven met AI en valuta omrekenen zitten erbij. AutoDS heeft geen gratis abonnement: elk abonnement heeft een gratis proefperiode van 3 dagen en kost daarna vanaf $26.90 per maand. De betaalde abonnementen van 1Click kosten $4.99 per maand voor 100 imports per maand en $14.99 per maand voor onbeperkt importeren (prijzen).

Wat is het beste alternatief voor AutoDS voor Shopify?

Dat hangt af van waar je AutoDS voor gebruikt. Dropship je via AliExpress en wil je bestellingen automatisch laten afhandelen, kijk dan naar DSers. Wil je alleen producten in je webshop krijgen, dan importeert 1Click ze van AliExpress, Amazon, eBay en Shopify-winkels die je beheert, met herschrijven met AI in elk abonnement.

Wat kost AutoDS?

Op de pagina van AutoDS in de Shopify App Store staan drie abonnementen: Import 200 voor $26.90 per maand, Starter 500 voor $39.90 per maand en Advanced 1K voor $66.90 per maand. Per jaar betaald kosten ze $248.70, $368.70 en $608.70. Elk abonnement heeft een gratis proefperiode van 3 dagen, en er wordt in USD gefactureerd. Op de eigen site van AutoDS wordt de proefperiode aangeboden voor $0.99.

Handelt 1Click bestellingen af of synchroniseert het voorraad, zoals AutoDS?

Nee. 1Click importeert elk product één keer. Het handelt geen bestellingen af en houdt de prijzen en voorraad van leveranciers na het importeren niet in de gaten. Je stelt je prijzen in tijdens het importeren, met valuta-omrekening, een prijsfactor en afronding op .99.

Kan ik producten van Amazon en AliExpress importeren zonder AutoDS?

Ja. Plak in 1Click, in je Shopify-beheercentrum, de productlink, kies de afbeeldingen, controleer de prijzen en SKU's van de varianten en importeer. Zie Amazon naar Shopify en AliExpress naar Shopify.

Stap je over van AutoDS? Begin gratis

Installeer 1Click gratis en importeer vandaag nog je eerste 3 producten. Betaalde abonnementen vanaf $4.99 per maand.